Стати учасником дисконтної програми магазину натурального дорогоцінного каміння та золотих прикрас NVOVK jewelry може будь-який громадянин, що зареєструвався на сайті та зробив покупку.

Діє для покупців, після оплати та доставки замовлення на вказаний поріг (суму). Знижка поширюється на наступні замовлення.

Умови використання дисконтної програми NVOVK jewelry
Дисконтна програма є накопичувальною та надає право її власнику при накопичені певної суми (грошового порогу) на знижку відповідно шкали:

 Сума покупок (накопичення)                     Розмір знижки  
 від 5 000 грн                                                               3%  
 від 10 000 грн                                                             5%  
 від 20 000 грн                                                           10%  
 від 100 000 грн                                                         15%  

Перерахунок знижки та нарахування суми (накопичення суми) здійснюється відповідно до електроної адреси е-mail, вказаної при реєстрації на сайті.

Знижка за дисконтною програмою не сумується зі знижками, активними на момент покупки. В такому випадку за дисконтною програмою здійснюється тільки нарахування суми покупки.

Дія дисконтної програми не розповсюджується на послуги індивідуального виготовлення прикрас та на погашення (отоварювання) подарункових сертифікатів.

Дисконтна програма має необмежений термін дії.

Зміна номеру електроної адреси е-mail здійснюється відповідно до заявки надісланої на електрону адресу nvovkjewelry@gmail.com

У випадку зазначення недостовірних відомостей про себе в анкеті при оформлені дисконтної програми в особистому кабінеті, а також несвоєчасної зміни застарілої інформації учасник дисконтної програми самостійно несе ризик наслідків, пов’язаних з невірними відомостями.

NVOVK jewelry  залишає за собою право вносити будь-які зміни в умови дисконтної програми в будь-який час без попереднього повідомлення учасників програми. Інформація про вказані зміни буде доступна на сайті. Учасник самостійно відстежує зміни в умовах.