Інтернет-магазин натурального дорогоцінного каміння та прикрас
Графік роботи:

Будні: 9:00–19:00

Сб-Нд: 11:00–16:00

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Параїба турмалін

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

  Турмалін Параїба - це торговий термін для рідкісного, дорогого, зеленого, блакитного, синього або фіолетового турмаліну-ельбаїту, який спочатку зустрічався тільки в штаті Параїба в Бразилії.

  Насичені відтінки Параїба-турмаліна перевершують всі інші різновиди цього виду,

вони конкурують з аналогічними за якістю камінням «Великої трійки» - Рубіном, Сапфіром та Смарагдом за ціною та бажаністю.

З тих пір, як він був відкритий у 1989 році, яскраві неонові блакитні та зелені відтінки турмаліну Параїби привели в рух світ дорогоцінного каміння. Унікальне яскраве забарвлення дорогоцінного каменю миттєво відрізняє його від інших турмалінів. Попит на новий вид у всьому світі високий, особливо в Японії. 

Сліди міді утворюють яскраві блакитні відтінки Параїби. У деяких дорогоцінних каменях також присутній марганець, що виробляє фіолетово-синій або голубувато-фіолетовий відтінок, схожий на Танзаніт.

Ціни на цього екзотичного новачка, особливо найвищої якості у розмірах від 3,00 до 5,00 карата, до 2014 року швидко піднялися до більш ніж 30 000 доларів США за карат.

 Жоден турмалін, навіть цінні рожево-червоні Рубеліти та Зелені хромтурмаліни, ніколи не досягали таких висот. Рідкісність турмаліну Paraíba, безсумнівно, сприяє його високій ціні. 

 Він надходить із північно-східної Бразилії, в прилеглих районах штатів Параїба та Ріу-Гранді-ду-Норті. Як і багато інших бразильських ельбаїтів, турмалін Paraíba утворюється в пегматитах. Але дослідники вважають, що його кристали утворюються в дуже незвичайних умовах із великою кількістю мікроелементів, таких як марганець та мідь. Мідь обумовлює його колір. Турмалін Параїба незвичайний, тому що, хоча мідь забарвлює деякі інші дорогоцінні камені, особливо бірюзу, це барвник, який рідко зустрічається в Турмаліні. У деяких зразках дуже багато міді, вчені припускають, що рідні включення міді сформувалися на ранніх стадіях охолодження після того, як камені почали кристалізуватися.

  Турмаліни Paraíba представлені у відтінках зеленувато-блакитного, голубувато-зеленого, зеленого, синього та фіолетового відтінків. Хоча покупці прагнуть всіх цих кольорів, синій та фіолетовий мають найбільшу привабливість..

Дилери використовують кілька описів, щоб спробувати відобразити надзвичайну якість кольорів турмаліну Параїба. Крім неону, вони використовують такі терміни, як «електричний», «бірюзовий», «сапфіровий» або «танзанітово-синій» та «м'ятний зелений».

Популярність турмаліну Параїба стимулювала виробництво багатьох підробок, також деякі продавці продають апатит під назвою Параїба, хоча Апатит - це зовсім інший мінерал, який може бути гарною альтернативою за кольором рідкісному турмаліну.

Через високу вартість сировини турмаліни Paraíba майже завжди виготовляються На замовлення. Ви рідко зустрінете турмалін Параїба у розмірах більше одного карата. Однак у Paraíba основним фактором є колір, а не розмір. Тому, якщо Вам доводиться вибирати між більшим каменем і яскравіше забарвленим (за інших рівних умов), кращим вибором буде камінь з кращим кольором.

В інтернет магазині дорогоцінного каміння NVOVK jewelry Ви можете купити гарантовано справжній турмалін Параіба за доступною ціною. Замовте виготовлення прикраси з камінням: набори з кільця та сережок, пусети, перстень у білому, червоному та лимонному золоті у Києві та з доставкою по Україні. На будь-який коштовний камінь можна оформити сертифікат (експертний висновок).

 • Купити
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Турмалін з міддю 0,77 карат овал 7х5,6 мм
  Відео
  Продано
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Турмалін Параїба 0,5 карат груша 6х5 мм
  Відео
  Продано
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Турмалін Параїба 0,23 карат груша 5х3 мм
  Відео
  Продано
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору